BUDŻET OBYWATELSKI W CHORZOWIE

plik foto id: 1400810344

POPRZEDNIE EDYCJE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

Szczegóły realizowanego projektu

11. Edycja Budżetu Obywatelskiego | Typ inwestycji: Społeczny

Bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków na platformie Legimi, oraz zakup gier planszowych, komiksów i mang dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie.

Projekt obejmuje dostęp Czytelników do ponad kilkunastu tysięcy publikacji z różnych dziedzin literatury w formie e-booków i audiobooków do odtworzenia na smartfonie, tablecie lub e-czytniku (również na Kindle).

Usługa Legimi to dostęp Czytelników do ponad kilkunastu tysięcy publikacji z różnych dziedzin literatury w formie e-booków i audiobooków do odtworzenia na smartfonie, tablecie lub e-czytniku (również na Kindle). Biblioteka udostępniałaby Czytelnikom przez okres 12 miesięcy bezpłatne kody, ważne przez okres 30 dni od dnia aktywacji. To wygodna forma obcowania z literaturą w dowolnym czasie, miejscu, na dowolnym urządzeniu, bezkosztowo z najszybszym dostępem do nowości wydawniczych. Wniosek uwzględnia także zakup gier planszowych, komiksów i mang, które to cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie. Gry będą udostępniane do wypożyczenia na zewnątrz oraz z możliwością gry na miejscu w bibliotece. Gry planszowe, komiksy i mangi zostaną zakupione z uwzględnieniem grup wiekowych i zaawansowania potencjalnego użytkownika np. „Pokój w kolorach szczęścia”, „Twoje imię”, „Dziewczynka w krainie przeklętych”. Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie ma doświadczenie w udostępnianiu wyżej wymienionych usług i z uwagi na duże zainteresowanie Czytelników, pragnie poszerzyć aktualną ofertę i księgozbiór. Gorąco zachęcamy do głosowania!

Stan inwestycji: Do realizacji

Kwota inwestycji: 62 000 zł

Wnioskodawca: Aleksandra Szromek

Wydział odpowiedzialny za projekt:

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki

Kontakt:
Adam Lapski,
tel. 32 416 53 13 wew. 119, e-mail:  lapski_a@chorzow.eu